01 Şub 2017
Şubat 1, 2017

Şubat Ayı Burçlar

0 Yorum

Farkındalık sorumluluk almaktır...

ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ : İş ve kariyer hayatınızla ilgili hemen her şey yolunda ancak mali konularda biraz daha dikkatli olmak için çaba sarfetmeye çalışmalısınız. Duygusal ilişkiler konusunda aldığınız kararları yeniden değerlendirmelisiniz. Birlikte olduğunuz kişiden yana çok fazla beklenti içerisine girmiş olabilirsiniz. İş veya aşk hayatınızda karşınıza çıkabilecek olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyüttüğünüz sürece stresli olabilirsiniz. Sağlığınıza zarar verebilecek hemen her şeyden kaçınmalısınız.

BOĞA : Mali konular gündemde kalabilir ve bir takım düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Yürütmüş olduğunuz bir iş ya da kişisel gelirinizle ilgili olabilir. Sahip olduğunuz konum aslında azımsanacak düzeyde değil. Şubat ayı içerisinde devlet konuları ile ilgili olarak ufak sorunlar olabilir fakat tamamında karşınıza çıkan engelleri zor da olsa aşabileceksiniz. Nasıl ki yeni biriyle tanıştığınızla yanlış anlaşılmamaya özen göstereceksiniz, devam eden birlikteliğinizde de aynı özeni göstermeniz gerekiyor.

İKİZLER : Çok kazançlı ve büyük gelirler elde edemeyeceğiniz bir dönem içerisindesiniz. Bu nedenle gelir ve gider konusunda bir denge kurmalısınız. Zorlanmak istemiyorsanız, mantıklı adımlar atabilirsiniz. Kariyer konusunda tecrübeli insanlardan önemli bilgiler edinebilirsiniz. Geçmişte olduğu gibi flörtle iç-içe olabilirsiniz fakat ani gelişen duyguların aniden yok olma ihtimalini unutmayın. Süregelen birlikteliğiniz varsa tehlikeli yakınlaşmalardan olabildiğince uzak durmalısınız.

YENGEÇ : Aceleci davranışlarınızın sizi tecrübesiz gösterebilir. Sakin kalmayı ve her şeyin bir zamanı olduğunu unutmamalısınız. Hedeflediğiniz noktalara ulaşmanın zor olduğunun zaten siz de farkındasınız. Mali konularda yaşanan ufak tefek dengesizlikleri düzeltebilirseniz çok fazla zarar görmeyebilirsiniz. Geçmişte yaşanan pişmanlıklar bu dönem içerisinde yaşanmayacak. Daha romantik ve daha içten olacağınız için ilgilerin üzerinizde olmasına şaşırmamalısınız.

ASLAN: İş hayatına yeni atılmış olanların biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Önceleri kendinize ulaşılması kolay hedefler belirlemelisiniz. Girdiğiniz yeni bir işte temeliniz sağlam olursa, ileriyi daha net görebilirsiniz. iş ve kariyer hayatınıza doğrudan etkide bulunacak çalışmalar içerisinde bulunacaksınız. Hedeflediğiniz noktaya daha kolay ulaşabileceğiniz için kendinize çok daha fazla güveneceksiniz. Kendine güveni yüksek olan burçlar arasında bulunuyorsunuz ancak bazen yaptıklarınız sizi şaşırtabiliyor.

BAŞAK: Daha önceden başlatmış olduğunuz girişimlerinizin geri dönüşlerini belirli ölçüde alabileceksiniz. Sorumluluklarla tek başınıza mücadele etmek yerine çalışma arkadaşlarınızla da paylaşımda bulunmalısınız. Hayatınızı genel olarak bir düzene girdi ve bunun için de uzun süre çabaladınız. İç dünyanızda ki bir sıkıntı iş hayatınızı olumsuz etkilemekte. Anlaşamadığınız veya sizin aklınızı kurcalayan herhangi bir olumsuzluk karşısında kavga, gürültü çıkartmak yerine paylaşımda bulunmayı tercih etmelisiniz.

TERAZİ : Kendinize güvendiğiniz sürece üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok aslında. İş ve kariyer hayatınız gayet iyi durumda.  Kazancınız biraz daha artış gösterecek. İyi paralar kazanıyor, iyi de harcıyorsunuz. Yapacağınız planlamalar ileriye yönelik olmalı. Kısa vadede çok büyük paralar kazanacağım derken elinizdekinden de olabilirsiniz. İçinizdeki sevginin ve saygının azaldığınız hissediyor, sürekli bir tartışma içerisine giriyorsanız birlikteliğinize ara verebilirsiniz. En azından birbirinize olan saygıyı sonuna kadar tüketmemiş olursunuz.

AKREP : İş ve kariyer hayatınızda size fayda sağlayacak çalışmalara yönelebilirsiniz. Siz görevlerinizi zamanında ve en iyi şekilde yerine getirmeyi başarırsanız, üstünüz olan kişilerin size karşı olan güvenlerini de artırabilirsiniz. Disiplinli çalışmaya devam etmek daha doğrusu olacaktır. Ani hareketlerden ve ağır yükler altına girmekten kesinlikle kaçınmalısınız. Fiziksel olarak çok iyi durumda değilsiniz. Bunun bilincine varır ve buna göre hareket ederseniz herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

YAY: İletişim yeteneğiniz size her konuda çok yardımcı olabilir. Partnerinizle aranızda tartışmalar meydana gelebilir ona ilgili olduğunuzu göstermelisiniz. Aslında bu süreç içerisinde ilişkiniz sürekli olarak gelişim gösterebilir. Farklı iş dallarına biraz daha fazla ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Sizin en büyük eksikliğiniz kendinize çok az güven duyuyor olmanız. Cesaretinizi toparlamalı ve yapmanız gereken işlere her zamankinden daha fazla ilgi göstermelisiniz.

OĞLAK : Çalışma isteğiniz ve yükselme arzunuz tavan yapmış durumda. Aklınızı kurcalayan her şey cevap bulabileceğiniz bir süreç bu! Tutkulu ve sizi sürekli olarak heyecanlandıracak yakınlaşmalar olabilir. Beklentiniz ileriye yönelik ve ciddi bir ilişki ise, karşınıza bu süreç içerisinde çıkacak karşı cinse bir fırsat vermelisiniz. Genellikle enerjiniz düşüşte olabilir ve bu da istenmeyen sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Doğal vitaminler ile sağlığınızı güçlendirmeyi tercih edebilirsiniz.

KOVA :  Cesaretiniz sayesinde iş hayatında büyük adımlar atabilirsiniz ve en zorlu işler sizi yıldırmayacak gibi görünüyor. Fayda sağlayabileceğiniz uzunca bir süreç var önünüzde. Şans,  sizinle ancak siz sorumluluklarınızı ne olursa olsun yerine getirmeye çalışın. Davranışlarınız partneriniz üzerinde gereksiz bir baskı oluşturmakta. Bu yoğun süreç içerisinde mutlaka daha sakin kalmalı ve zihinsel olarak sizi rahatlatacak aktivitelere yönelmelisiniz. Sağlığınız açısından herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız önerilerimizi dikkate almalısınız.

BALIK: İş ve kariyer hayatınıza belki de büyük ölçülerde etkisi bulunacak kişi veya kişilerle bir araya geleceğiniz ay. Yoğun aktiviteler ve iş yemeklerinde bulunabilirsiniz.
İş veya özel hayatınızdan kaynaklı olarak ruhsal sıkıntılarla uğraşabilirsiniz ancak bu durum sanıldığı kadar köklü olmayacak. Kalbiniz bu süreçte biraz fazla hassas olacak. Sosyal yaşantınıza zaman ayırmalı, iş ve özel hayatınızın yoğunluğundan biraz olsun uzaklaşmalısınız.

Cevap Yaz