21 Oca 2016
Ocak 21, 2016

ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

0 Yorum
boticelli

Boticelli, Kharitler (üç güzeller),sanat etkinliklerini esinleyen tanrıçalardır. Aglaie (parlaklık), Euphrosyne (sevinç, neşe), Thalia (çiçeklenme)yi temsil eder.

 

ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ : İlk hafta kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden stresten olabildiğince kaçmalı enerji toplamaya özen göstermelisiniz. İkinci hafta ilişkilerinizde bir güçlenme yaşanarak yeni iş girişim ve yeniliklere başlangıçlar olabilir. Ay sonuna doğru sezgileriniz güçlenecek ve dilediğiniz gibi bir partnerle karşılaşabilirsiniz. Dostça paylaşımlar önemli olacak sizin için. Merkür geri hareketi sırasında içinde bulunduğunuz şartları yeniden gözden geçirebileceksiniz. Duyarlı fakat zaman zaman tedirgin olabilirsiniz.

BOĞA : Engelleri gerçekleştirmeniz için engelleri önce aşmanız gerekir. Kendinizi sınırladığınız olaylardan soyutlamanız gerekir. Yaratıcılığınız ön planda olacağı için gücünüzü azaltan hiçbir şeye izin vermemelisiniz. Ticaret konularında dikkatli olmalısınız. Anlık kararlarla gireceğiniz işlerde sorumluluk sizi yorabilir. Dikkatinizi tek işe yoğunlaştırmanız daha iyi sonuç verecektir. Ay sonu olumlu enerjiler hayatınızda nokta atışlar yaparak sürprizler yaratabilir.

İKİZLER :  Sanatsal anlamda ki faaliyetlerde başarınız yüksek olabilir. Fakat somut işlerde akıllı istikrarlı ve kararlarınızın arkasında olmanız gerekebilir. Para ödemeleriniz ve borçlanmalar konusunda kontrollü olmalısınız. Merkür retrosu sırasında unutmuş olduğunuz bir yerden elinize bir para geçebilir. Hobilere ağırlık verin, spora başlayın zaten sizi tetikleyen bir dürtü hissedebilirsiniz. Çocuklar bu ay sorun çıkarabilir. Sakin kalın ve konuya odaklanarak yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

YENGEÇ : 13-28 Şubat arası sizin karar verirken zorlanacağınız ve hatalı kararların alınabileceği bir zaman. Siz en iyisi bu dönem ağıdan alıp konuları detaylı inceleme yapabilirsiniz. Mantıklı davranma ve gerekenleri uygulama zamanındasınız. Fakat bunu isyan ederek değil gayret ederek çalışarak üreterek çözümlere odaklanabilirsiniz. Maddi anlamda sıkıntınızı rahatlatabilecek bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden maddi ve manevi destek arayışınızı başlatmalı veya devam ettirmelisiniz.

ASLAN : İş birlikteliği ya da iş ortaklığı için fırsatların ayağınıza kadar gelebileceği bir dönem. Bekar aslanlar olumlu olabilecek teklifler alabilirler. İş konuları yeni başlangıçlara sebebiyet verebilir. Ruhsal çalışmalarla aranız iyiyse bu dönem iyi yol katedebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler, seminerler size yorucu gelebilir. İlişkilerde esnek olmakta fayda var. Neden sert konuştuğunuzu ve karşı tarafı yorduğunuzu anlamanız gerekli. İletişimin yoğun olduğu bu ayda kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

BAŞAK : Hem kolay yoldan hem de hızlı bir şekilde para kazanmayı düşünmek sizi risklere sokabilir. İyi düşünmenizde fayda var. Elinizdekinden de olmayın! Hastalık gribal enfeksiyonlar peşinizi bırakmayabilir. Korkularınızla yüzleşmeli ve içinizde ki negatif enerjiyi bırakmalısınız. Eğitim planlarının yapıldığı, hobilerin ve arkadaş faaliyetlerinin gündemde kalacağı bir dönem yaşayabilirsiniz. Ortaklık ve birliktelik gerektiren işlerde size kendinizi soyutlanmış ve değersiz hisetTirmeye çalışabilirler.

TERAZİ : Mars size kendinizi olduğunuzdan daha enerjik hissetirebilir. İşlerinize yoğunlaşarak bitirmeyi arzuladığınız yarım kalan işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Spora, yürüyüşe başlayabilirsiniz. Çocuklara, sanatsal konulara, yaratıcılıkla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Eskilerden gelen bir aşk hikayesi ile yeniden başlayabilir. İstediğiniz sonuca ulaşmak için agresif, kontrol edilemeyen hırs ve bencilce davranışlar sergilemek dışarıdan görüntünüzü çatışmacı olarak zihinlere kazıyabilir.

AKREP : Dolunay sonlanmaları beraberinde getireceği için önceden yapmış olduğunuz tüm başvurular, müracaatlar sonuçlanabilir. Ev yaşamı ve iş yaşamı arasında bazı dengeler oturmaya çalışabilir. Dışarı da cazip gelen bazı olayların yaşanması evinizde tatsızlıkların yaşanmasına sebebiyet verebilir. Ev değiştirebilir yeni bir semte taşınabilirsiniz. Şansınız yüksek iyi değerlendirebilirseniz sizi gerçekten sevebilen yeni birisi gelebilir ya da devam eden ilişkinizde düzelmeler olduğunu görebilirsiniz.

YAY : Genelde meseleleri kendi içinizde çözmeye çalışabilirsiniz. Çevreden uzaklaşarak olayları değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Etrafınıza aşrı düşkünlük sizi gereksiz bir duygusallığa sokarak yorabilir. Enerjiniz ilk haftalar düşük olacağı için sağlığınıza özen göstermeli besin takviyesi yapmalısınız. Son haftalar dış dünya sizin için daha olumlu hem paylaşımcı olabilir hem de özgür iradenizle iletişime geçerek yeni kararlar alabilirsiniz. Ay sonu beklediğiniz mucizevi yardımlar gelebilir.

OĞLAK : Biraz dinlenmeye sessiz ve huzurlu bir yerde dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Sınırlandırmalar artık sizi yormuş olabilir. Hayal kurup bunları gerçekleştirmenin olasılıklarını hesap etmeyin artık. Biraz otorite formunuzu yumuşatıp hatta sanat, edebiyat, müzik gibi konularla ilgilenin. İş yaşamı gayet iyi gelişmektedir.  Parasal konular ve arkadaşlık ilişkilerinde paylaşımcı ve destekleyici olabilirseniz içinde bulunduğunuz şartlar için endişelenmeyin. Ay sonu sizin için meyveleri toplayacağınız bir zaman olabilir.

KOVA : Kendinizi birden yeni işler ve önemli kararlar almanın aşamasında bulabilirsiniz. Yeni ayın enerjileri nedeni ile yeni başlangıçlıklara yönelebilirsiniz. Merkür gerilemesi ise sizi geriye götürerek bitmemiş yarım kalan işleri tekrar önünüze getirebilir. Hukuk konularında, yurt dışı planları, eğitim ile ilgili başvurularınızda kararlı, azimli mücadele vermelisiniz. Hataların düzeltilmesi için size yeni şanslar verilebilir. Bu ay tüm konuları çözmeye çalışabilirsiniz.

BALIK : Borçlar, ödemeler ani çıkan harcamalardan dolayı bunalmış olabilirsiniz. Yapmış olduğunuz şifa çalışmaları ve enerji çalışmalarından verim almadığınızı düşünebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirmeye ihtiyaç duyduğunuzu anlamalı ve gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Siz en iyisi içselleşmeden ziyade etrafınızda ki insanlara odaklanın çocuğunuza arkadaşlarınıza vakit ayırmak sizi mutlu edebilir. Biraz sakin olun ve ay sonu oluşabilecek mucizelere odaklanabilirsiniz.

 

Cevap Yaz