11 Nis 2017
Nisan 11, 2017

Nisan Ayı Burçlar

0 Yorum
_osi1845.jpg__1072x0_q85_upscale

Tanis’te, Firavun II. Şeşonk’un krali mezar odasında bulunan altın, lapis lazuli (lacivert taşı) ve camdan yapılmış bir takı. Teknenin altındaki altın plakanın sol tarafına oyulmuş yazıt sayesinde bu mücevherin I. Şeşhonk’a ait olduğu anlaşılıyor. Kolye üzerinde, yıldızlı bir gökyüzü altında kadim sularda yüzen bir güneş gemisi tasvir edilmiş. Lacivert taşından yapılmış güneş, İsis ve Neftis’in açılmış kanatlarıyla korunuyor ve doğruluk ve düzen tanrıçası Maat’ı Amon Ra’ya hürmetlerini sunarken gösterir.

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ : Hayata bakış açınızda büyük değişimler meydana gelebilir. Çevrenizde bulunan kişiler sizde ki değişimi büyük ölçüde fark edebilir. Ancak tepkiler iyi yönde gelişecektir. Yine bu ay içerisinde doğru adımlara yönelebilirsiniz ama öncelikle zihninizi boşaltmanız gerekiyor. İfade etmek istediklerinizde zorlanabilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerde mutlaka elinizden geldiğince sakin kalmaya ve doğru anlaşıldığınızdan emin olmaya çalışın. Ayın sonlarına doğru, maddi konularda ilerleme kaydedeceksiniz.

BOĞA : Motivasyonunuz düşmesi sizde hiçbir işin üstesinden gelemiyor duygusu yaratabilir. Bazı sıkıntıların artması zorlayıcı olabilir. Yöneticileriniz ile olan ilişkilerinizde soğukluk yaşayabilirsiniz. Olumsuzlukları doğru yönetebilirseniz,  kazançlı çıkabilirsiniz. Üstünüz olan kişilerin gözünde olumsuzluk yaratmamaya çalışın. Geçmişte başlatmış olduğunuz ve bir türlü tamamlayamadığınız işlerinizi tamamlamaya çalışmalısınız. Bu nedenle yeni sorumluluk altına girmemek sizin için çok daha iyi olacaktır.

İKİZLER : Beklentilerinizin belirli ölçülerde cevap bulabilirsiniz. Aslında önceliğiniz tamamen zorunlu hissettiren işlerinizi halletmek olabilir ve bu konuda da şans size yardım edecektir. İşlerinizi yoğunluğu artabilir ve olağan seyrinde devam etmeniz, bu ay size nefes aldıramayacak gibi görünüyor. Yapacağınız iş anlaşmalarında başarılar olacak ve ileriye yönelik adımlar atacaksınız. Maddi konularda size yüklü biçimde zararı dokunabilecek işlerden uzak kalmalısınız.

YENGEÇ : Nisan ayı sizin mücadele gücünüzü ortaya çıkartmaya çalışacaktır. Kendinizi sağlama almaya çalışın yönetmekten çok olayları akışına bırakma taraftarı olacaksınız ancak mutlaka yönetmeniz gereken zamanlar da gelecek. Meslek hayatınızda başarabileceğiniz işlerin peşinden koşmanız, kısa süreliğine sizin daha güvenilir görünmenizi sağlayabilir. Başarılı olduğunuzu görmezden gelmeyin. Yeteneğiniz ve istekli yapınız sayesinde hemen her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN : Sorumluluklarınızı zaman zaman ihmal edebiliyorsunuz ve bu da size iş ve kariyer açısından kayıp olarak geri dönüyor. Motivasyonunuzu artırmanın yollarını arayabilirsiniz.
Parasal konularda gelir ve gider düzeyinizi mutlaka dengede tutmalısınız. Risk almaktan korkmayan ve asla çekinmeyen bir yapıya sahipsiniz ancak bu ay risklerden olabildiğince uzak kalın. Göremediğiniz detayları kaçırdığınızda maalesef başarılı olamıyorsunuz. Fiziksel ve zihinsel açıdan sağlığınız yoluna giriyor.

BAŞAK: Geçen ay tüm çalışmalarınızı gerçekleştirirken elinizden geleni yaptınız ve şimdi bunun karşılığını alma vakti geldi. Kariyer hayatınızda daima olgunlaşmaya devam ediyor ve her gün yeni bilgiler ediniyorsunuz. Kendinizi sürekli geliştiriyor olmanız, çevrenizden beğeni kazandığınız anlamına gelmektedir elbette. Maddi konularda ufak tefek eksiklikler yaşayabilirsiniz bu yüzden tedbirli olmanız gerekebilir. Uyku ve beslenme konusunda kesinlikle aşırıya kaçmamaya çalışın.

TERAZİ : Yapmanız gereken belirli işlerin yoğunluğu sizde stres yaratabilir. Tüm emeklerinizin ve çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Maddi durumunuz biraz daha iyileşecek. Belirli bir plana sadık kalarak çalışmalarınızı devam ettirmelisiniz. İş değişikliği yapmayı düşünenler ise acele kararlar vermemeli. Yaşanan gelişmeler mutluluğunuzu artıracaktır. Umutsuzluğa kolaylıkla kapılabiliyorsunuz fakat başarı basamaklarını hızla çıkacaksınız.

AKREP : Önceliğiniz her zaman kendiniz olmalı. Geride bıraktığımız ve gelecek aylarda olduğu gibi hırsınız sizin en büyük yardımcınız olabilir.  Zaman zaman hakkınızın yendiğini ve hak ettiğiniz değeri görmediğinizi düşünebilirsiniz. Tepki gösterirken dozuna dikkat edin. İkili ilişkilerde kelimelerinize dikkat etmeye çalışın. Sorumluluğunuz artacak ancak siz yoğun temponun üstesinden gelebilecek yeteneklere sahipsiniz. Sergileyecek olduğunuz performans çevrenizde bulunan insanların fazlasıyla şaşırmasına neden olacaktır.

YAY: Baskı altında vereceğiniz olumsuz tepkiler, kendinizi yönetme yeteneğinizin düşük olmasıyla yorumlanabilir. Meraklı, istekli ve hırslısınız. Kendi yeteneklerinizin farkına varabilmeniz bambaşka açılımlara sebebiyet verebilir. Yay burcu insanları için iş ve kariyer hayatlarında başarı getiriyor. Sorumluluklarınızı zamanında yerine getireceksiniz. Algılama yeteneğiniz ile eksikleri anlamanız ve harekete geçmeniz sizi tamamlayan özelliklerinizden. Fiziksel olarak kendinizi güçlendirmenin yollarını aramalısınız.

OĞLAK : Köklü değişiklikler olması zaman alabilir ancak meydana gelebilecek küçük değişiklikler size büyük katkılar sağlayacaktır. Özellikle sergileyecek olduğunuz kişisel davranışlarınızı mutlaka gözden geçirmelisiniz. Zorluklarla karşılaşabilirsiniz pes etmeyin ve neler başarabileceğinizin farkında varın. İş değişikliği yapmak veya yeni riskli işlere girişmek pek doğru bir hareket olmayacaktır. Sahip olduklarınız üzerinde yoğunlaşın. Enerjinizin yüksek olmasını arzu ediyorsanız mutlaka vitamin açısından zengin besinler tüketmelisiniz.

KOVA : Beklenmeyen gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Uzun süredir arkadaş olduğunuz birisi ile duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Birlikteliği olan kovalar ise üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. İlginizin partnerinizden uzaklaşmasına izin vermemelisiniz. Bir karar almanız durumunda da bunu kökten uygulamaya çalışmalısınız.. Dilediğiniz gibi hareket edebilecek ve bağımsız düşünceler üreteceksiniz ve bu da size olumlu gelişmeler olarak geriye dönecek. İstekli ve hırslı olacağınız bir dönem var önünüzde.

BALIK: Detaycı ve mükemmeliyetçi yapınız sayesinde yaptığınız en ufak işi bile en mükemmel hale getirebiliyorsunuz. Çalışma anlamında sizi memnun etmek oldukça zor. Adım attığınız yeni işlerden olumlu geri dönüşler sağlıyorsunuz. Yoğunluk içerisinde olmayı pek fazla sevmiyorsunuz ve keyfiniz kaçıyor ancak isteyerek yaptığınız işten de olumlu geri dönüşler alıyorsunuz Yanında mutlu olmayı başardığınız ve huzur içerisinde olduğunuz kişiyle aranıza duvar örmemeli ve aksine mesafeyi yakın tutmalısınız.

Cevap Yaz