06 Eyl 2017
Eylül 6, 2017

Eylül Ayı Burçlar

0 Yorum

EYLÜL AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ : İş hayatınızda ki yoğunluk artabilir. Yaptığınız tüm çalışmalar ve ortaya koyduğunuz fedakârlıklar sizi başarıya ulaştıracak ancak biraz daha sabırlı olmalısınız. Doğru iletişim ve doğru etkileşim sayesinde iş yapacağınız kişi veya kişilere güven verebilirsiniz. Duygularınızın karışacağı bu dönem içerisinde iyice düşünmeli ve mantıklı hareket etmelisiniz. Fiziksel ve zihinsel açıdan yorgunluk yaşadığınız yaz aylarını artık geride bırakıyorsunuz.

BOĞA : Finansal açıdan kazancınızı doğru pay etmeye çalışmalısınız. İş ortamlarında çalışanlarınızla ilişkilerinizi iyi seviyelerde tutmaya çalışın. Geçmişte kalan duygularınızın yeniden canlanmasına kesinlikle izin vermemelisiniz. Aşk hayatınız çok daha iyi durumda olacak ancak biraz daha fazla mücadele etmeniz gerekiyor. Gerek fiziksel, gerekse de zihinsel açıdan yaşanacak olan yorgunluğun kısa sürede atlatılması gerekiyor ve bunun için de mutlaka dinlenmelisiniz.

İKİZLER : İş ve kariyer hayatınız o kadar durgun olacak ki bu duruma siz ve çevrenizdeki insanlara da olağan dışı gelebilir. Durağan geçecek bu dönemin iş ve kariyer hayatınızda size sıkıntı çıkartacağını düşünmemelisiniz. İş hayatınızdaki gelirinizin artma ihtimali var ancak öncelikle bunun için yeni bir sözleşme yapabilirsiniz. Geçmişte kalan rahatsızlığınızın tekrardan gündeme gelme ihtimali var. Yakın zaman içerisinde doktorunuz ile görüşmeli ve mutlaka kan tahlili yaptırmalısınız. Moralinizi yüksek tutmalısınız.

YENGEÇ : İşinizi sahiplenmeniz ve sürekli olarak kendinizi geliştirmeye çalışmanız oldukça iyi olacak. Çevrenizde bulunan kişilerin takdirini alacaksınız. İkili ilişkilerde yaşadığınız ufak sorunları hayal kırıklığı olarak değerlendirmekten vazgeçmelisiniz. Aşk ve tutkunun dilediğiniz gibi olmasını arzuluyorsanız baskıcı davranmamaya çalışın. Özellikle kilo bakımından sıkıntı yaşayanların çok dikkatli olması gerekiyor. Sindirim sisteminiz çok iyi çalışmayacağı için yakabileceğinizden fazla kalori tüketebilirsiniz.

ASLAN : Maddi anlamda kısa süreli kısıtlama ve ardından bolluk olarak görülebilir. Maddi konularda rahat olmak ve zorlanmadan bir dönem geçirmek istiyorsanız harcamalarınızı kısmanız gerekebilir. İş hayatınızdaki yaklaşımlarınızı da mutlaka doğru yapmalısınız. Enerjinizin yüksek olması birlikte çalıştığınız bazı kişileri motive edecek. Zorlu bir sürece girebilirsiniz. Özellikle iskelet sisteminiz biraz olsun hassaslaşacak. Ayın ortalarına kadar fiziksel olarak kendinizi zorlamanın herhangi bir anlamı olmayacağı kesin.

BAŞAK : Hayatınızdaki başarıların, devam edeceği hatta daha da iyi bir döneme girmektesiniz. Geçmişte iş ve kariyer hayatınızda zorluklarla karşılaştığınız, ne kadar mücadele ettiğiniz önemli değil. Birlikte olduğunuz kişiyle anlam veremediğiniz anlaşmazlıklar yaşanabilir. Birbirinize biraz zaman tanımalı ve ikinizin de nefes almasına izin vermelisiniz. Sağlık açısından güzel gelişmeler çıkacak ve kendinizi toparlamak adına daha da istekli olacaksınız.

TERAZİ : Kendi başınıza çalışmak isteseniz de çok fazla sorumluluğun altına girmeye henüz hazır değilsiniz. Çalışma hayatınızda sizi zorlayan pek fazla etken bulunmuyor. Yeni çalışma ve projelere odaklanmaya hazır durumdasınız. İç dünyanızda yaşanan zihin karmaşıklığın birlikteliğinize yansıtmayı bıraktığınız zaman sorunsuz ve sıkıntınız bir ilişkiye sahip ve sandığınızdan çok daha fazla mutlu olabilirsiniz. Mevsim geçişlerinde dikkatsiz davrandığınız sürece sürekli soğuk algınlığına yakalanabilirsiniz.

AKREP : Hayal ettiğiniz kariyer hayatınıza nasıl sahip olacağınızı çok iyi biliyorsunuz ancak bir türlü o ilk adımı atamıyorsunuz. Cesaretinizi toparlamalısınız, sorumluluklar sizi korkutmasın. İkili ilişkilerde zaman zaman özgürlük ihtiyacınızdan kaynaklanan olumsuzluklar olabilir ancak çok fazla sorun teşkil etmeyecek. Eylül 2017’de birlikteliğinizde aşılmayacak ve çözülmeyecek hiçbir şey olmayacak. Olmayacak şeyleri de kendinize dert edinmezseniz sağlığınız gayet iyi durumda olacaktır.

YAY: Kendi kendinize daha fazla başarı elde etmeli ve daha fazla para kazanmalıyım demenize rağmen mücadeleden kaçınıyorsunuz. İş ve kariyer hayatınızda her şey daha iyiye gidebilecek. Çalışmalarınızı sakin bir ruh yapısı ile yaptığınız zaman hata yapma olasılığınızı da en aza indiriyorsunuz. Birlikteliğinize eskisinden daha fazla değer veriyorsunuz. her ne kadar sağlıklı hissetseniz de vücudunuz sandığınız kadar dirençli olmayacak. Bundan dolayı elinizden geldiğince kendinizi koruma altına almalısınız.

OĞLAK : Çevrenizden alacağınız etkilerden dolayı kendinizi iş hayatınıza adapte etmekte zorlanabilirsiniz. Riskin çok olduğu bir işte çalışıyorsanız dalgın olmanız hata yapmanıza neden olabilir. Fazlasıyla zorlukla karşılaşacağınız için durgun ve duygusal davranışlar sergileyeceğiniz ikili ilişkilerinizde olumlu bir izlenim bırakmayacaksınız. Sağlık sorunlarınız olmayacak fakat fiziksel ve zihinsel açıdan kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız. Sorunlar ve stres sağlığınızın için bir tehlike olarak bu dönem içerisinde ön plana çıkabilir.

KOVA : Mesleğinize olan saygınızdan dolayı sorumluluk getiren işleri aksatmıyorsunuz. Aslında bu süreç içerisinde iş ve kariyer hayatınıza daha fazla önem vermeye başlıyorsunuz. Duygusal ilişkilerde ise herkesin hayatında olduğu gibi sizin de hayatınızda mutlaka başlangıç ve bitişler olacaktır. Yapınız gereği uzun süre mutsuz kalmayacaksınız ve kısa sürede toparlanacaksınız. Ayın ilk haftasında ufak bir rahatsızlık atlatabilirsiniz fakat hızlıca toparlayacak ve daha iyi duruma geleceksiniz.

BALIK: Her şeyin siz ve çalışma arkadaşlarınız tarafından zamanında yapılacak olması oldukça iyi hissetmenizi sağlayacak. Yeni bir işe giriştiyseniz, zaman zaman yaşanabilecek aksaklıkları görmezden gelebilirsiniz. İkili ilişkilerde çok büyük mantıksızlık yapmadığınız sürece önünüzde güzel bir süreç olduğunu söyleyebilirsiniz. Hislerinizi ve düşüncelerinizi birbirinize rahatlıkla ifade edebiliyorsunuz. Hayatınızın diğer alanlarında da rahat olduğunuz için stresli ve huzursuz günler geçirmeyeceksiniz.

Cevap Yaz