08 Eki 2016
Ekim 8, 2016

Ekim Ayı Burç Yorumları

0 Yorum

zodiac2

EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ :  Genel olarak enerjiniz yüksek fakat değişken hava koşullarından kaynaklanan yorgunluk ya da kısa süreli rahatsızlıklarınız söz konusu olabilir. Özellikle eğitim hayatında yeni başlangıçlar yapanlar için kurulacak yeni arkadaşlıklar ve girilecek yeni ortamlar söz konusu olabilir. Ortama ayak uydurmaya ve hatta göz önünde olmaya başlıyorsunuz. Fark edileceksiniz ve bu da kendinize olan güveninizi yeniden artırabilir. Size her anlamda ayak uyduran kişilerle çalışmalısınız.

BOĞA : Kısa vadede çok fazla para kazanma fikrinden ve zirveye tırmanma isteğinizden bu dönem ve ilerleyen dönemler için vazgeçmelisiniz. Kaygılarınızdan kurtulmanın zamanı. Hırs ve arzular sizde en fazla göze çarpan özellik olarak dikkat çekebilir. Hedefinize doğru gözünüzü dikmiş durumdasınız. Yeni başlatacağınız projelerinizde bilgili ve tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz. Sizi seven insanların desteğini görmeye başlıyorsunuz. Şansınız yolunda gidiyor. Sorunlarınız ve sıkıntılarınız yavaş yavaş çözüme kavuşabilir.

İKİZLER : Değişiklik yapmadan önce arzu ettiklerinize ulaşma imkanınız var. Önemli adımlar atmadan önce biraz daha sakin olmalı ve iyice araştırma yapmalısınız. Sorumluluklarınız artacak ve bunun bilincine varmanız gerekiyor. Genel olarak iş ve finansal açıdan iyi bir dönem sizi bekliyor. Sağlığınız ne kadar iyi olursa olsun yeme ve içme konusunda kesinlikle aşırıya kaçmamanız gerekiyor. Dikkatsiz davranışlarınız, vücudunuzda yağlanma olarak geri dönebilir.

YENGEÇ :  Anlaşmalardan ve sözleşme imzalamadan önce hem kendinizden hem karşınızdaki kişiden hem de yaptığınız işten mutlaka emin olmalısınız. Finansal durumunuzu büyük ölçüde etkileyecek fırsatlarla karşı karşıya geleceksiniz. Bu dönem içerisinde maddiyat sizin için biraz daha önemli olmaya başlayacak. Bir takım sorunlar hem halihazırda yürütmüş olduğunuz işlerde hem de yeni projelerinizde karşınıza çıkabilir ancak sakinliğinizi mutlaka korumalı, çözüm yolları aramalısınız.

ASLAN : Geçmişte yaptığınız hatalardan kurtulmaya çalışmalısınız ve alacağınız dersleri unutmamalısınız. İlerleyen dönemler için garanti sağlayacak işler yapabilirsiniz. belirli dönemlerinde paylaşımcı, belirli dönemlerinde de bireysel davranışlar sergileyeceksiniz. Gizli işler ilginizi çekebilir ancak bireysel davranışlarınız, iş arkadaşlarınız tarafından fark edildiğinde her şey daha da zorlaşabilir. Harcamalarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor. Kontrolü elinizde bulundurduğunuz sürece faydalı bir süreç içersindesiniz.

BAŞAK : Başarı kaçınılmaz olabilir ancak biraz daha dikkatli ve özenli olmanız gerekiyor. Şartlar sizin lehinize dönmüşken, kariyerinizle ilgili olumlu adımlar atabilirsiniz. Bu dönem içerisinde atacağınız adımlarda ve başlangıçlarda ilerisini düşünmeniz gerekiyor. Göstereceğiniz performans sayesinde üst seviyelere ulaşabileceğiniz gibi maddi gelirinizi de artırabilirsiniz. İletişim yeteneğiniz sayesinde birlikte çalıştığınız kişileri etkiniz altına alacaksınız. Bazılarınız meslek, bazılarınız da iş değişikliğine gidebilir.

TERAZİ : Yönetici pozisyonunda çalışan teraziler, çevrenizdeki çalışanları en iyi şekilde motive etmeyi başaracaksınız. Motivasyon, doğal olarak başarıyı da beraberinde getirecektir. Şartları değerlendirirken ne yapmak istediğinize karar veremeyeceksiniz. Bu nedenle biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Finansal anlamda yapmış olduğunuz birikimleri de en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Artan sorumluluklar sizi zorlayabilir ancak hedefinizi ve geleceğinizi düşünün.

AKREP :  Sorumluluğunuzun bilincine vardığınız takdirde işler daha iyi ve kolay olmaya başlayacak sizin için. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınızda zorlanmayacak ve ilerisi için aklınızdan geçenleri gerçekleştirmekte şanslı olacaksınız. Her açıdan yoğun döneme hazırlıklı olmalısınız. Kendinize hedef belirlemeli ya da var olan hedefiniz doğrultusunda ilerlemeye artık başlamalısınız. Ne kadar geç harekete geçerseniz, o kadar geç hedefinize ulaşırsınız. Bu dönem içerisinde, ortak işlerde aksaklıklar meydana gelebilir.

YAY :  Hedefler ve idealler konusunda daha net olmalısınız. Zaman zaman düşünceler ve sergilediğiniz hareketler iş arkadaşlarınıza biraz olsun ters gelebilir ve size tepki gösterebilirler. Bu tür aksaklıkların üzerinde durmamalı, yapmanız gerekenleri yapmalısınız. Bu konuda destek almak istiyorsanız, işlerinizi gizlilikle yürütmekten vazgeçmelisiniz. Sunum, ifade ve anlatım konusunda başarılı olursanız, üstlerinizin ve çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.

OĞLAK : Mesleğinizi ve kariyer konumunuzu riske atacak davranışlardan kaçınmanız gerekiyor. Yapmakta olduğunuz işe odaklanın ve sorumluluklarınızı yerine getirin. Birlikte iş yaptığınız kişi veya kişilerle mutlaka durumunuzu düzeltmelisiniz. Ekim ayının ilerleyen dönemlerinde iş hayatınız açısından güzel gelişmeler olacak ancak ilk olarak zorlu dönemi en iyi şekilde atlatmanız gerekiyor. Yanlış birliktelikler kurmak, aşka olan güveninizin tekrardan kırılmasına neden olabilir.

KOVA : Maddi durumunuz da ayın genelinde iyi durumda olacak. İş ve özel hayat arasındaki dengeyi mutlaka kurmalısınız. Kendinizi hazırlamanız iyi olacaktır. Hedeflere ulaşmak oldukça zordur ve sizin de artık bunun bilincinde olarak çalışmanız gerekiyor. Cesaret ve özgüven sayesinde girdiğiniz her türlü işte başarılı olacaksınız. Sizden beklendiği düzeyde çalışır ve aksaklık yaşanmasına izin vermezseniz, her şey istediğiniz gibi olabilir. Hayatınızın her alanında mutlaka dengeli olmalı ve aşırıya kaçmamalısınız.

BALIK:  Çalışmalarınız hız kazanıyor. Her şey iyiye giderken size de tadını çıkartmak kalıyor. Bu dönem içerisinde bilgili kişilerin fikirlerini dikkate almalısınız. Fayda sağlayabileceğiniz düşünceler söz konusu olabilir. Motivasyonunuz her geçen gün artabilir ve yeni projeler konusunda cesaretinizi kısa sürede toparlayabilirsiniz. Bazılarınızın bu dönem içerisinde kendilerine kesinlikle kural koymaları gerekiyor. Özel hayatınız ve iş hayatınız arasında dengeyi kurmanız gerekiyor. Aksi halde ikisinden birini aksatabilirsiniz.

Cevap Yaz