06 Eyl 2017
Eylül 6, 2017

Ağustos Ayı Burçlar

1 Yorum

AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ : Ağustos ayında planlarınızda bir adım daha ilerlediğinizi fark edebilirsiniz ve çevrenize karşı oldukça güçlü görünebilirsiniz. İş ve kariyer hayatında sıkıntı yaşamak arzu ve isteklerinizi azaltmasına izin vermemeye çalışmalısınız. Sizin açınızdan her ne kadar bu durum anlaşılır gibi görünse de çevrenizde ki dostlarınız sizi anlayamayabilir. İkili ilişkilerde sorunlar, sıkıntılar, kıskançlıklar, mutluluk ve heyecan olabilir ancak her şeyin dozunu iyi ayarlamanız gerekiyor. Sağlık için herhangi bir tehdit altında olmayacaksınız gibi görünüyor.

BOĞA : Görünümlere baktığımızda hassasiyetiniz çok yüksek. Bunun sebebi, hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzun yüksek oluşu ile ilgili. Çalışma hayatınızı, verimli-düzenli bir şekilde geliştirerek iş konularında insanlarla ilişkimize dikkat etmelisiniz. Eğer rahat etmek istiyorsanız kararlarınızın mutlaka sağlam temele dayanması gerekmektedir. Genelde sakin ve sessiz bir insan olmanıza rağmen bu dönemde gergin olabilirsiniz. 7 Ağustos itibariyle Merkür’ün geri hareketiyle birlikte aceleci kararlar vermemeniz gerekebilir.

İKİZLER : Sizin için nelerin daha önemli olduğunu ve önceliğinizi hangi yöne vermeniz gerektiğini düşünecek ve harekete geçebilirsiniz. Ağustos ayının sonlarına doğru pazarlama alanında çalışanların iş ve kariyer hayatında büyük atılımlar yapmalarını sağlayacak bir fırsat çıkabilir. Yalnızlığınızı belki de sonlandırabileceğiniz ve içinizdeki soğukluğu atmanızı sağlayacak yakınlaşmalar yaşanabilir. Doğru adımlar atmayı başardığınız sürece kesinlikle mutluluğa ulaşacaksınız.

YENGEÇ : Bu güne kadar ortaya koyduğunuz emek ve çabanın hepsi daha da başarılı olmak içindi fakat enerjinizi bu dönem içerisinde en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Yoğun bir süreç sizi bekliyor. Doğru noktalara odaklanmayı başarabilirseniz, finansal açıdan da arzuladığınız güce belirli ölçüde sahip olabilirsiniz. Cesaretli ve girişken yapınız karşınızdaki kişinin fazlasıyla hoşuna Öncelikle aşk hayatınızdan ne beklediğinize karar vermelisiniz. siz her ne kadar kendinizi çok iyi hissediyor olsanız da ufak tefek sorunlar mevcut.

ASLAN : Çözüm arayışında olduğunuz işlerde kısa süreçte çok önemli başarılar elde edebilirsiniz. Başarıya ulaşmak ve maddi anlamda gelirinizi artırabilmek için sahip olduğunuz yeteneklerinizi göstermeye çalışmalısınız. Yeni duygular ve yeni heyecanlar ile karşılaşabilirsiniz. Mutluluğun birlikte olduğunuz kişiyle geleceğine inanıyorsanız mücadeleye devam etmelisiniz fakat aksini düşünüyorsanız, unutmayın siz daha önemlisiniz. Geçmişte yaşanan olumsuzlukların artık sizin için herhangi bir önemi bulunmuyor.

BAŞAK : Yapınız gereği planlı ve programlı hareket etmeyi alışkanlık haline getirdiğiniz için yaşanan herhangi bir iş sorununda çok fazla darbe almıyorsunuz. Kazançlar ile ilgili olumsuz düşünseniz de gelirlerinizde artışlar söz konusu olacaktır. Cesaretli davranabilir ve iş hayatınızda herhangi bir olumsuzluğu gündeme getirebilirsiniz. Sahip olduğunuz imkânların farkına varmalısınız. Maddi durumunuz her geçen gün daha iyiye gidecek. Siz bu konuda kendinizi rahatlatmaya çalışın ve çalışmalarınıza ara vermeden devam etmelisiniz.

TERAZİ : İş ve kariyer hayatınız için büyük korku ve endişeleriniz var. Merkür’ün Ağustos ayı ortalarından sonra iş ve kariyer açısından sizi destekliyor olacak. Finansal durumunuz hızla yükselmeyecek ancak sabretmelisiniz. Sahip olduğunuz gücü ve konumu en iyi şekilde kullanmaya çalışın. Uzun süredir unuttuğunuz duygularınızın yeniden canlandığını göreceksiniz. Fırsatlar karşısında doğru seçimler yapabilirseniz mutlu olabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olacağı bu süreçte kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceksiniz.

AKREP : Elde edeceğiniz başarı sayesinde kendinize daha da fazla güvenmeye başlayacaksınız. Kaçırmamanız gereken fırsatlarla karşılaşacaksınız ancak biraz çekinsenizde yaratıcılığınızdan faydalanabilirseniz finansal durumunuzun da iyileşmesini sağlayabilirsiniz. İletişim yeteneğiniz ayın sonlarına doğru daha da iyi durumda olacak. sağlığınız her ne kadar iyi durumda gibi görünse de mutlaka daha fazla ilgi göstermeniz gerekecek. Sorun ve sıkıntıların artmasını istemiyorsanız kısa zaman içerisinde doktora görünmelisiniz.

YAY: İş ve kariyer hayatınızda zorluklarla mücadele etmekten çok fazla yorulmuş olabilirsiniz. Finansal açıdan yaşadığınız zorluklar her geçen gün daha da azalacak. Yaratıcılığınızdan en iyi şekilde faydalanmaya çalışın ve fırsatlar ile ilgili girişimlerin bolca olacağı bu süreci değerlendirmeye çalışın. Partneriniz olan kişiyle mutlaka aynı düşüncede olmadığınız konular olacaktır. Güzel zamanlar geçireceksiniz ancak biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Uzun süredir sağlık kontrolüne gitmiyorsanız bu dönem sizin için oldukça uygun.

OĞLAK : Sosyal ve iş hayatınızın olumlu anlamda etkilenmeye çalışın doğru seçimler yaptığınız zaman takdir eden kişiler az olur fakat başarısız olduğunuzda sizi eleştirmeye hazır çok fazla insan olacaktır. Genel olarak başarılı bir ay geçireceksiniz elde ettiğiniz ufak bir başarıdan sonra da kendinizi salmamalısınız. İkili ilişkilerde uzaklaşmaların yaşanma ihtimali olabilir siz mantıklı olmaktan da kaçınmayın. Çalıştığınız zamanlarda da dinlenmeye özen göstermelisiniz dikkatsiz davranışlarınızın sonucunda sağlığınızı risk altına atabilirsiniz

KOVA : Yaratıcılığınızın artması ile beraber iş hayatınızda ön plana çıkabilirsiniz. Her ne kadar önünüzü kesmeye çalışsalar da siz yapmanız gerekeni yapmaya devam etmelisiniz. Zaman zaman sıkıntılarınız olabilir birlikte olduğunuz kişiyle hiç beklenmedik bir konu üzerinde tartışabilirsiniz. Mutlu ve huzurlu olacağınız, kendinizi güvende hissedeceğiniz birçok fırsatı kaçırdınız. Sağlığınızın kontrolünü elinizde bulundurun. Yediklerinize çok dikkat etmelisiniz gerekirse bu ay bir doktora görünmelisiniz.

BALIK: Karşınıza yeni bir iş fırsatı çıkabilir bunu eksilerini ve artılarını göz önünde bulundurarak harekete geçebilirsiniz. Mesleki anlamda oldukça donanımlısınız. Girişimleriniz zaman zaman sonuçsuz kalabilir. Söz konusu iş olduğunda hata kabul etmiyorsunuz ve bu da etrafınızda ki kişilerin motivasyonunu üst seviyelere çıkartabilir. Duygularınızı yanlış yönlendirmeyi bırakmadığınız sürece strese girmeniz gayet normal görünse de spritüel anlamda yaşadığınız sıkıntıların çözümünü farklı yollardan aramaktasınız.

One Response to Ağustos Ayı Burçlar
  1. Very impressive blog.

    Interesting article right on the subject.


[yukarı]
Cevap Yaz