21 Ara 2020
Aralık 21, 2020

21 Aralık Solstisi

0 Yorum
21 Aralık solstisi yılın dört büyük dönüm noktasından biridir. Işık ve aydınlanma günüdür ve Dünyanın belli başlı dinleri tarafından ışığın kuzey yarımküreye dönüşü kutlanır.
Jüpiter ve Satürn’ün Büyük Kavuşumu da gün dönümünde gerçekleşiyor. Her yirmi yılda bir bu iki büyük gezegen, yeni bir sosyal etkileşim döngüsünü tamamlamak için kavuşur. Bu kavuşum, yenilik, çeşitlilik ve çok boyutlu aydınlanma vurgusuyla insani Kova burcunda gerçekleşecek.
Koç – Kova burcundaki Jüpiter ve Satürn’ün yeni yirmi yıllık döngüsünün başlamasıyla bu yıla güçlü bir şekilde giriyor, istediğiniz geleceği tasavvur etmenizi sağlayan ve sonra onu yaratmanız için size güç veren burcunuzun etkisini her alanda yaşayacaksınız. 
Boğa Burcu – Kış Gün dönümü sizin için önümüzdeki ay ve yıl için büyük kariyer planlarına sahip. Aksiyonların enerjinin gezegeni Mars, Ocak ayında Boğa’ya giriyor ve yıla güçle başlıyor olacaksınız.
İkizler –  Kış Gün dönümünde canlanacak, sadece önümüzdeki ay değil, önümüzdeki yıl sizin için gerçekten neyin önemli olduğuna karar vermenizi anlayacaksınız. Jüpiter ve Satürn, sizin hayrınıza olan yenilikçi hava burcu Kova’da birleşiyor olması güzel olasılıkları hayatınıza getirecektir.
Yengeç – Yaz Gün dönümü ve çiçeklerinin burcudur ve şu an  karşıt ortaklık  kurmaktasınız önümüzdeki ay boyunca aktif, çekici ve talep gören gören oluyorsunuz.
Aslan- Zodyak’ın zarif, çalışkan burcu Oğlak burcunun desteğiyle, yapmak istediğiniz her şeyi önümüzdeki ay gerçekleştirmek sizin için kolaylaşıyor. Bu, gecikmiş belirli bir projeyi seçmek ve odağınızı onu ileriye taşımak için iyi bir zamandır.
Başak –  Kariyer çabalarınız ve çevrenizdeki dünyayla temaslarınız için Jüpiter ve Satürn’ün birleşimi sizi motive edecek ve bu yılınızı ileriye götürmenin zamanıdır.
Terazi – Kış Gündönümü ışık ve mumlar ve kutlamalarla sizi çağırıyor. Büyük gezegen Jüpiter ve Satürn, son birkaç yılda büyümenize engeller oluşturmuştu şimdi sizi önümüzdeki yeni yıla neşe içinde  desteğiniz olmaya doğru ilerliyor.
Akrep – Gün dönümü,  gerçek cesareti ve anlayış duygusuyla önümüzdeki ayın ve yılın hayatınızda aradığınız sonuçları vereceğini görmeyi bekleyebilirsiniz.
Yay –  Göksel rehber Jüpiter gezegeni gün dönümünde en iyi astrolojik kombinasyonlarından biri olan vizyoner Kova burcuna geçerek size hayatınızın her alanında mutlu yenilikler getirecektir.
Oğlak – Tebrikler hatta mutlu yıllar, Satürn kişisel dönüşümünüz için sizi iki yıldan fazla test ettikten sonra burç değiştirdi sonunda kutlayabilirsiniz.
Kova – Şans gezegeni Jüpiter, sırayla bir yıl boyunca her burcu ziyaret eder. Gün dönümündeki Büyük Kavuşum, hem Satürn’ün hem de Jüpiter’in burcunuza girmekte ve bu geleceğinizi hazırlarken beklediğiniz en güçlü dönemeçtir!
Balık – Işık ve aydınlanma, sezgisel Balık burcu Kış Gün dönümü önünüzdeki yolu aydınlatacaktır. Unutmayın en uzun gece, en uzun güne doğru yolculuk eder. Bu Büyük Kavuşum, psişik Balık burcunu aydınlatan insani Kova burcunda gerçekleşecektir.
 
Cevap Yaz