04 Oca 2016
Ocak 4, 2016

2016 Ocak Ayı Burç Yorumları

1 Yorum

 

GetAttachment

2016 bol kısmetler getirsin…

Astrolog Hülya Ataşcıoğlu

OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ : Yeni yılın ilk ayında sizin için fırsatların, şansların arttığını görebilirsiniz. Kendinizi gelişen olayların etkisi ile fazlası ile rahatlamış, huzurlu ve konforlu hissedebilirsiniz. Beş ve on gün süresince tatiller, dinlenceler, hobiler den keyif alabilirsiniz. Özellikle kadınlar hemcinsleri ile arkadaşlıklarında sevgi dolu bağlar hissedebilirler. Geniş ölçüde beğeni toplayarak kamu ile ilgili çabalarda başarılı olabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi etik ve ahlaki standartları yüksek tutarak kararlar alabilirsiniz.

BOĞA : Ay sonuna doğru maddi kaynaklı bazı zorluklara girebilirsiniz. Muhtemelen yanlış hesaplanan ve kontrol edilmeyen bazı muhasebe hataları sizi boşluğa düşürebilir. Sözleşmelere dikkat edilmeli karşı taraftan kaynaklanan yanlış antlaşmalar kontratları iptal ettirebilir. Hırsınızın ve atılganlığınızın azaldığını fark edebilirsiniz. Çiftçilik ve tarımla ilgili girişimler meyve verebilir. Tanrı’ya karşı doğal ve süprtüel ama derin bir inanç duyabilirsiniz. Dışsal olarak pek fazla bir şey olmasını beklememeli ve siz harekete geçmelisiniz.

İKİZLER :  Oldukça yoğun olabilirsiniz. Ne olursa olsun kısıtlama ve rutinleri kaldırmak isteyebilirsiniz. Ancak öncelikle neden ve nasıl olduklarına dikkatlice bakmalısınız. İşinizi, arkadaşlarınızı ve size uzun süredir acı veren olaylara son verebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz şeyi yapmaya çalışabilirsiniz. Sorumlu davranmak için elinizden gelenin eni iyisini yapmaya çalışmalısınız. İnatçılığa, benmerkezciliğe, ve isyankarlığa kapılmamalısınız. Esnek olmaya çalışmalısınız, otokontrole ihtiyaç duyabilirsiniz.

YENGEÇ : Yaratıcı ve idealist olduğunuzu hissettiğiniz bir ay geçirebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek sanat eserleri ile uğraşmak, yaratıcı ve idealist olarak hayal gücünüz  verimlidir. Herkes için mutluluk isteyebilir ve size zihniniz değil kalbiniz rehberlik edebilir. İletişim de ortaya çıkabilecek sorunlar iş arkadaşlarınız ya da sözleşmelerinizde bazı zorluklar yaratabilir. Bu sizde kendinizi ifade edememe ya da karşınızda ki kişinin söylediklerini tam olarak dinleyememenizden kaynaklanabilir.

ASLAN : Liderlik şimdi doğal olarak gelebilir. Güçlü bir gururunuz, saygınız ve saygınlığınız vardır. Tutkularınız ve iradeniz önem duygularıyla beraber artabilir. Tüm dikkatler üzerinizde olacağı için iyi bir ün kazanabilirsiniz.  Kalbinizin sesini dinleyebilir ve ona göre hareket edebilirsiniz. Kendi kaderinizi gerçekleştirmek için hayatınızın en büyük fırsatlarından birine sahip olabilirsiniz. Çocuklarınız ödül kazanabilir. Yaşamak için yoğun ve canlandırıcı bir zamana sahip olabilirsiniz.

BAŞAK : Kendinizi neşeli, iyimser ve hoşnut hissedebilirsiniz. Övgüler, terfiler, hediyeler alabilirsiniz. Fırsatlar sürekli artabilir ancak bunu iyi kullanmaya çalışmalısınız. Güveniniz, neşeniz ve coşkunuz bulaşıcıdır. Rekabet durumlarında rakipleri ve ortakları geçebilirsiniz. Seyahate, hukuk ve felsefeye olan ilginiz daha da aratabilir. Aldığınız her riskden fayda sağlayabilirsiniz. Büyük bir yaratıcılık ve zihinsel uyum deneyimleriniz artabilir. Çocuklarla ilişkileriniz olumlu olacaktır. Yeni bir aşk ilişkisi deneyimleyebilirsiniz.

TERAZİ : Ev hayatınız yoğun bir şekilde etkilenmiş olabilir. Kendinizi aniden duygusal ve mutsuz hissedebilirsiniz. Yaşadığınız yer çok önemli olabilir. Hemen taşınmaya karar verebilirsiniz. Otoriteye hükmetme, başkalarını etkileme ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme yeteneğiniz gelişebilir. Kaderinizin kontrolünü ele almak ve kişisel bütünlüğü artırmak için büyük bir fırsata sahip olabilirsiniz. Olumlu bir amaca hizmet etmeyen eski alışkanlıkları ve eski şartlanmaların izlerini bulabilmek için derinleşebilirsiniz.

AKREP : Duygularınıza yenik düşerek mantıksız eylemler yapmak sizin için iyi olmayabilir. Sonuçları düşünmek sizi bir nevi hayal kırıklığına uğratmamayı sağlayabilir. Kendinizi ifade etmeyi ve derin araştırma araştırma gerektiren konulara dalmanızı sağlayacak büyük bir entelektüel güç potansiyeli olduğunuzu keşfedebilirsiniz. Etkili ve verimli bir hayata giden ideal yolu bulma yolu ile her şeyi sorgulayabilirsiniz. Kardeşlerinize karşı hassas, savunmasız olabilir ve kardeşlerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

YAY : Yeni girişimlere atılmak için uygun bir zaman olmamakla beraber amaçlarınızı belirlemek için uygun bir zaman olabilir. Ne kadar sert gerilim ve baskı hissetmiş olsanız da kaderinizin tüm sorumluluğunu üstlenmeye uygun bir düşünce yapısı içersine girebilirsiniz. Davranışsal ve psikolojik kazançlarınızın dışında somut bir başarı beklememelisiniz. Yine de sonuçlar konusunda sabırlı olmalı ve önümüzde ki aylarda yaptıklarınızın meyvesini vermesini beklemelisiniz. Dikkatle, tedbirle ve sağduyuyla ilerlemelisiniz.

OĞLAK : Sonsuz yaratılışın bir parçası olarak doğum hakkınızı yeniden kazanabilirsiniz. Bazı değerlerin yok oluşu ile yeniden var olma sürecini deneyimleyebilirsiniz. Kendinizi evrende ki tüm canlılarıyla temasta hissedebilirsiniz. Bu yüzden başkalarının acılarına karşı son derece şefkatli olabilirsiniz. Olaylar karşısında ki bireysel tutumlarınızın farkında olmanızda fayda var. Yaşam enerjisini iyi yönlendiremezseniz yaratıcılığınız ve yaydığınız titreşimlerin yarattığı etki uzun sürmeyebilir.

KOVA : İç gezegenlerin iyi enerjileri çok aktif olmakla beraber,  iyi bir çıkış önde duruş ya da kendinizi doğru ifade ile rakiplerinizden önde durabilirsiniz. Bu size bir avantaj sağlamakla beraber mütevazi olmayı elden bırakmamalısınız. Çevrenizde tutumlarınızdan etkilenerek sizi yanlış değerlendirebilirler. Bu yüzden bilginiz ve tecrübelerinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Duymak istediğiniz sözlere değil gerçeklere yoğunlaşmanız size daha sağlam adımlar atmanızı sağlayacaktır.

BALIK : Aile içi küçük gerginlikler oluşabilir. Kendinizi savunmasız ve istikrarsız hissedebilirsiniz. Daha önce yaralandığınız konular gündeme gelebilir. Bir kısır döngünün içinde boğulduğunuzu ve nerede duracağınızı bilemeyebilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında olup, bunları ortaya çıkarmak için doğru yerlere yoğunlaşmalısınız. Sizin kendinizden başka dostunuz yok içe dönüşünüz sizi olumlu dönüştürecektir. Korkmadan hızlı bir şekilde kararlar alıp uygulamaya başlamalısınız.

One Response to 2016 Ocak Ayı Burç Yorumları
  1. Such a nice blog.

    I have read an amazing article here.


[yukarı]
Cevap Yaz