01 Mar 2015
Mart 1, 2015

Mart Ayı Burç Yorumları

0 Yorum
SALIH ACAR

Salih Acar, Kuşlar

 

KOÇ : Kariyer, çocuk ve aşk ilişkilerinde her ne kadar gergin bir ay olmasına rağmen ailenizden, yöneticilerinizden alacağınız destek ile içsel anlamda güçlü olduğunuzu hissedebilirsiniz. Şans oyunlarında veya beklemediğiniz bir yerden sürpriz kazanç elde edebilirsiniz. Sağlık ile ilgili gelişmeler de olumlu sonuçlanabilir. Küçük kazalara karşı önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin. 20 Mart da ki güneş tutulmasına bağlı olarak devlet görevlileri ve otorite figürlerine karşı asi ve muhalefet içersinde kalabilirsiniz.

BOĞA : Emlak yatırımlarından maddi gelir elde edebilirsiniz. Mutlu ve sonlanması gerekli olan konularda kendinizi yeterlilik duygusu içersinde hissedebilirsiniz. Uzak ülkelere doğru bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Mistik konularda derin bir araştırma içersine girebilir ciddi tartışmalardan zevk alabilirsiniz. Hukuk, yayın ve daha yüksek öğretim konularında bir karmaşalık söz konusu olabilir. 20 Mart da ki güneş tutulması iş hayatınızda, sağlıkta vermiş olduğunuz mücadelelerinize destek verirken sizde büyük bir özgüven kazandırabilir.

İKİZLER : Eşinize veya partnerinize taahhütte bulunabilir veya verdiğiniz taahhütleri yerine getirebilirsiniz. Mutlu ve herhangi bir bağlılığınızın olmadığı bir ilişki içersindeyseniz tamamıyla ciddileştirmek ya da bitirme konusunda karar verebilirsiniz. Doğru yapma arzusu gerekli adımların atılmasını sağlayacaktır. Evlilik dışı ya da uygunsuz ilişki yaşayanların durumları ortaya çıkabilir.  20 Mart da ki güneş tutulması sizi sosyal ve toplum önünde lider konumuna sokabilir. Kendiniz kitleler önünde rahatlıkla ifade ederken bulabilirsiniz.

YENGEÇ : Enerjiniz ve dikkatiniz kişisel yaratıcığınıza ve kendinizi ifade etmeye yönelik olacaktır. Partnerinizle ‘kadersel’ görünen deneyimler yaşayabilirsiniz. Çocuklar yüzünden kısıtlamalar hissedebilir ve istenmeyen hamileliklere karşı dikkatli olmalısınız. Kötümserliğe ve depresyona bağlı olarak  gelişen mide sorunları nüksedebilir.  20 Mart da ki güneş tutulması size hayatınızın her  alanında olumlu etki yaratacaktır. Kazançlar, aile, çocuklar ve aşk gündeminizde olacaktır.

ASLAN : Yabancılarla iş ilişkilerinizin ya da alışverişlerinizin olacağı bir dönemdesiniz. Üniversiteye, gece okuluna ya da yüksek öğrenim enstitülerine girebilir, yurtdışında okumaya karar verebilirsiniz. 20 Mart da ki güneş tutulması ile geçmişte ki işinize dönebilirsiniz. Kariyerinizde ve kazançlarınızda yükseliş yaşayabilirsiniz. Bu tutulma sırasında gitmek isteyen sevgiliniz var ise tutmaya çalışmayın zira sizi her anlamda mutlu edebilecek birisinin gelebileceğini unutmayın.

BAŞAK : Günlük işlerinizle, patronlarınızla ve iş arkadaşlarınızla iyi anlaşacağınız bir dönemdesiniz. Partnerlerden, vasiyetten, miraslardan kısaca kazanılmamış yollardan gelir elde edebilirsiniz. Yeni bir mülk alma veya yeni bir daireye taşınma olasılıklarını görebilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir Borca ve masrafa girmeden yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. 20 Mart da ki güneş tutulması eş, iş, sözleşmeler ile ilgili konuları kapsayabilir ve buna bağlı olarak mizacınızda değişiklikler yaratabilir.

TERAZİ : Duygusal olarak hassas ve savunmasız hissedebilirsiniz. Bolca dinlenmeli ve rahatlamalısınız. Farkında olmasanız bile stres altında kalabilirsiniz. Evlilik ile ilgili olarak sorunlar ve sağlıkla ilgili olarak göğüs ve beyin ile ilgili sorunlar olabilir. 20 Mart da ki güneş tutulması sizi geçmişte yarım kalan kariyeriniz, işiniz, politik mücadeleniz gibi sorunlara tekrar götürecek. Her ne kadar gerginlik yaratan ortamlar oluşu nedeniyle ertelemeye çalışsanızda konular sonuçlanana kadar  gündemde kalacaktır.

AKREP : Hislerinizin, içgüdülerinizin ve algılarınızın farkında olduğu bir dönemdesiniz. İçten hareket edebilir ve çevrenize karşı hassas olabilirsiniz. Ülkenizin değerleri, toprak mitlerine, ebeveynlerinizin geleneklerine verdiğiniz değerler artabilir. 20 Mart da ki güneş tutulmasının etkileri olumlu olup babanız ya da otorite figürlerince desteklerle karşılaşırsınız sadece dikkat etmeniz gereken konu iletişim olmalı. Etrafınızdaki değişimin sizin için olumlu gelişeceğini ve tepkilerinizi kontrol etmenizi bilmeniz gerekebilir.

YAY : Sırlarla, saklı olanla ve bilinçaltınız ile yüzleşebilirsiniz. Sağlıkla, eğitimle, işçileri işverenler ile ilgili zorluklar söz konusu olabilir. Şansınızın kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Yaşam enerjiniz ve mücadele gücünüz haklı olduğunuz davaları kazanmanızı ve kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Büyük yeni girişimlere girerken ve taahhütlerde bulunurken çevrenizden az destek görebilirsiniz. 20 Mart da ki güneş tutulması sırasında aldanmalara karşı dikkatli olmasınız. Yoksa diğer konularda oldukça şanslı sonuçlara gidebilirsiniz.

OĞLAK : Eğer yeteneklerinizi ve becerilerinizi kullanmak isterseniz olağandışı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bulduğunuz gücü koruyup hayallerinize uygun bir şekilde yönlendirebilirsiniz. İlerleyişiniz dinamiktir ve karizmanız artabilir. Talihli durumlarla karşılaşabilir ve harekete geçme zamanının geldiğini sezebilirsiniz. Çevreye karşı olan uygunsuz davranışlarınızdan vazgeçebilirsiniz. Kişisel gelişim konularına merak sarabilirsiniz. 20 Mart da ki güneş tutulması sırasında yaşam ile çok köklü değişiklikler için mücadelelere girebilirsiniz.

KOVA : Enerjinizin düşük olduğunu korkularınız ve endişeleriniz ile yüzleşebilirsiniz. Dişler ve kemik sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklıklar ile ilgili olarak sonlanmalar gündeme gelebilir. Geçmişten gelen sorunlarla baş edebilme için gücünüz vardır ve objektif davranabilirsiniz. Mutlu olmak için neye ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz.  Bazı alanlarda  reddediliş yaşayabilir ve gönülden istediğiniz önemli arzularınızdan mahrum kalabilirsiniz. 20 Mart da ki güneş tutulması sizi geçmiş ve gelecek konular içinde ki değişimleri içersinde bırakarak gergin zaman dilimleri yaşatabilir.

BALIK : Heyecan açlığı duymakla beraber düşüncesiz ve pervasızca davranabilirsiniz. Kazanmaya saplantılı bir ruh hali içersinde olabilirsiniz. Doğal olarak başkaları ile uyuşmazlık içersinde kalıp etrafınızdakileri incitebilirsiniz. Düşünmeden risk alabileceğiniz bir dönemdesiniz.   Siz ya da eşiniz zalim ve gaddar davranışlar sergileyebilir. Disiplin ve özdenetim için çaba göstermelisiniz. 20 Mart da ki güneş tutulması sırasında yolculuklarda yaşayabileceğiniz hayal kırıklılığı olabilir. Yinede her zaman desteklendiğinizi unutmayın.

Cevap Yaz