26 Eki 2015
Ekim 26, 2015

Kasım Ayı Burç Yorumları

0 Yorum
kuzey-isiklari

Kuzey Işıkları, Norveç

Astrolog Hülya Ataşcıoğlu

KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ : Süregelen kronik hastalıklarda mucizevi bir şekilde iyileşme ile aile içinde büyük sevinç elde edebilirsiniz. İş yaşamınızda, çalışanlarınız, evcil hayvanlarınız da çıkabilecek ani sorunlar karşısında kendinizi içe kapanmış yorgun hissedebilirsiniz. Ancak bu değişimleri  kalıplarınızın dışına çıkmanız gerekli olan yenilikler olarak algılamanız daha doğru olabilir. Aldanmalar, yanlış anlaşmalar yaşanabilir fakat size ileriye dönük olarak küçük dersler bırakacaklardır. Siz yine de temkinli olmayı elden bırakmayın.

BOĞA : Ailevi konularda, çocuklarda, yurtdışı eğitim ve sanatsal alanlarda meydana gelecek değişimlerle yeni ve sağlam oluşumlar meydana gelebilir. Hukuki alanlarda yargı ile beklenen konularda güzellikler yaşayabilirsiniz. Bu ay sevgi ilişkileri gündemde kalarak mutluluğu ya da mutlu sonları yakalayabileceksiniz. Çevrenizden ateşli ve bulaşıcı hastalıklar ile ilgili sevimsiz haberler duyabilirsiniz. Sizin için bu ay önemli olan davalarınızı ve işinizi takip etmek sonuçların mükemmel olacağına güvenebilirsiniz.

İKİZLER :  İşler ve hukuk konusunda geçmişten beri süregelen alacak-verecek konuları nihayet olumlu olarak sonuçlanarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olanların desteği devam ederek yaşamınızda yeni projelere girebilirsiniz. Yeni bir ev- arazi ya da miras söz konusu olabilir. Görünmeyen dost ya da gizli düşmanlarla rekabet ortamına girebilirsiniz. Dersler sizi yorsa da yaşamın gerekliliği olarak algılayıp hayatı yeniden yorumlamalısınız.

YENGEÇ : Kişiliğiniz ile ön planda olacağınız bir ay geçirebilirsiniz. Sizin duygularınız ve istekleriniz ön planda kalarak gerçekleştirmek isteyip de ertelediğiniz kariyerinize ailenizden gelen tam bir destekle odaklanabileceksiniz. Ani iş değişikliği ya da çalışanlarla ilgili değişiklikler olabilir. Sağlığınızda çıkabilecek sorunlara önlem olarak bağışıklık sisteminizi güçlendirici beslenme programı tercih etmeniz doğru olabilir. Gizli aşklar ortaya çıkabilir. Duygusal ilişkilerde kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN : Her ne kadar hastalıklar ve hasta haberleri ile canınız sıkılmış olsa da alacağınız maddi destek ve kazanç ailenizde sevinç kaynağına dönüşecektir. Eğer bir iş yeri değişikliği yaparsanız karşılaşacağınız en büyük sorun kadınlar ile erkeklerin eşit şartlarda çalışmadığı  bir şirket ve emeğinizin suistimali ilgili olabilir. Baştan araştırma yaparak tercihlerinizi sıkı bir şekilde yaparsanız iş yaşamından dolayı gelecekte sorun yaşamanıza engel olabilir. Annenizin rahatsızlıkları ile alacağınız iyi haberler ailede iyi rüzgarlar estirecektir.

BAŞAK : 12 kasım’da Kuzey Ay Düğümü burcunuza geçiş yapacak. Kendinize yapacağınız en iyi olumlama ‘Odaklanıp bir plan yaptığımda, tüm evren başarıya giden yolu açar’ olmalı ve kendinize her zamankinden çok güvenmelisiniz. Mağdur ya da kurban olma rolüne izin vermeniz durumunda iyi sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Bu role karşı koymak sizin için daha yüksek seçilmiş bir yol olabilir. Eğer kafa karışıklığınız varsa endişelenmeyin bu bazı insanlar için daha yüksek bir düzene girişe sebep olabilir.

TERAZİ :  Bu ay burcunuzda Venüs’ü ve Mars’ı birlikte ağırlayacaksınız. Devlet işleri ve hukuki konular hep gündemde kalarak sizde bitmek bilmeyen saldırganlık ve olaylar karşısında asabi hissetmenize neden olabilir. Bu enerjiyi yapıcı kullanmanız halinde zaferle çıkacağınızı unutmayın. Kendinize zaman ayırabilir, uzun zamandır çıkmadığınız alışverişinizi tamamlayabilir ya da sanatsal çalışmalarla motive olabilirsiniz. Çocuklardan gelecek iyi haberler size güven sağlayabilir.

AKREP : 2-20 kasım arası Merkür burcunuza geçiş yaparak kazanılmamış yollardan artan gelirler, hastaneler, gizli kapalı kalmış konular, dostlar-düşmanlar ile ilgili konularda haberler getirebilir. Maddi gelirlerde ki artış özgüveninizi yükselterek aynı zamanda yaptığınız işi sorgulatabilir. Gizli yeteneklerinizi ortaya çıkartmaya odaklanabilirsiniz. Maddi konularda kimseye güvenmemeyi öğrenmiş olmalısınız ki tedbiri elden bırakmayarak aldığınız kararların sonuçlarını olumlu yaşamaktasınız.

YAY : 20 kasım’dan itibaren Merkür burcunuzda ilerlemeye devam edecek. Her ne kadar değişen ilişkiler ve iletişim yolları ile ilgili sorunlar yaşasanız da hayatınızda ki sonuçları olumlu olabilecektir. Ama siz siz olun değişimi hissettiğiniz andan itibaren, direnmekten ziyade uyum sağlamaya çalışın. Daha güçlü farklı bakış açıları benimseyen yeni ‘siz’den dolayı çok mutlu olabilirsiniz. Ani çıkan zorlu harcamalar için endişelenmeyin elde edeceğiniz gelir daha yüksek olabilir.

OĞLAK : Artık istediğiniz yolda sağlam adımlarla yürümeye devam ediyorsunuz. Bu da sizde maddi olarak büyük bir kazanç getirirken geçmişinizde kaybettiklerinizin yerine yenilerini eklemek size tarifsiz mutluluk hissi verebilecektir. Kaybetmek ve kazanç arasında ki dengeyi zihniniz mantık oyunları ile öğretmeye çalıştığını unutmayın. İkili ilişkiler bu ay da karışık hislere sebebiyet verebilir. En iyisi hiçbir şeyi gizlemeden açıklamanız halinde bazı istenmeyen durumların önünü kesebilirsiniz.

KOVA : Kariyer  ya da eğitiminizle ilgili duyduğunuz haberler geçmişte yaşadığınız özgüven sorununuzu tedavi ederek özgüven patlamasına sebep verebilecektir. Mutluluğunuzun keyfini çıkartın güzel bir dönem olabilir. Evliliğinizi, iş antlaşmalarınızı sakın ihmale getirmeyin. Ayrıntılara odaklanın çalışmaya ve zaman ayırmaya özen gösterin. Bu sizin ileride aldanmanızı ve hayal kırıklıkları yaşamanızı önleyebilecektir. Sosyal ortamlarda ve çevrenizde ki dostlarınız değişerek size mecburi seçimler yapmaya zorlayabilir.

BALIK : Geçmişte eksik bıraktığınız ya da ilgilenmediğiniz konuların tekrar gündeme gelmesi ile canınız sıkılmış olabilir. Yaşam ile mücadeleyi elden bırakmamalı yaşam enerjinizi doğru yolda kullanmalısınız. Eğitim ve yurtdışı konuları ile ilgili duyacağınız olumlu haberler moralinizi yüksek tutmanıza sebebiyet verebilecektir. Duygu ve düşünceleriniz her zamankinden daha yoğun. Artık sonuçlarını görebildiğiniz konular ile ilgili olarak kendinizi üzmeyi bırakmalısınız.

 

Cevap Yaz